Ügyfélszolgálat: +36 20 779 1924 (munkanapokon 9:00 és 17:00 között) Elérhetőség Szállítás és fizetés GYIK
Fentisáv
Kizárólag eredeti termékek
100% hivatalos forrásból
Fentisáv
Akár ingyenes szállítás
Már 2 parfüm rendelésekor is
Fentisáv
Akár 40% kedvezmény
A bolti árhoz képest
Parfümös kozmetikumok Narciso Rodriguez All Of Me
Parfümös kozmetikumok Narciso Rodriguez All Of Me
Parfümös kozmetikumok Narciso Rodriguez All Of Me
Parfümös kozmetikumok Narciso Rodriguez All Of Me
Parfümös kozmetikumok Narciso Rodriguez All Of Me
Parfümös kozmetikumok Narciso Rodriguez All Of Me
Parfümös kozmetikumok Narciso Rodriguez All Of Me
Parfümös kozmetikumok Narciso Rodriguez All Of Me
Parfümös kozmetikumok Narciso Rodriguez All Of Me
Parfümös kozmetikumok Narciso Rodriguez All Of Me
*A kép illusztráció

Narciso Rodriguez
All Of Me
Testápoló 200 ml

100% eredeti termékek, 14 napos visszaküldési garanciával
Átvételtől számított 14 napon belül vegye fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal bárminemű felmerülő probléma esetén
Kérdésed van, elakadtál? Hívd ügyfélszolgálatunkat: +36 20 779 1924
munkanapokon 9:00 és 17:00 között
Leírás Értékelések (0) Szállítás
Leírás

Narciso Rodriguez All Of Me Testápoló 200 ml

Szereted a Narciso Rodriguez All Of Me Eau De Parfum harmónikus illatát? Egészítsd ki a Narciso Rodriguez All Of Me Testápolóval, amely hosszan tartó virágos-fás illattal és bársonyosan puha bőrrel kényeztet. Mindennapi használatra alkalmas. 


Megjelenési év: 2023

Illatcsalád: Virágos-fás

Illatjegyek: százlevelű rózsa, rózsa geránium, fehér bazsarózsa, fekete írisz, tubarózsa, 6 féle pézsma, szantálfa, borostyánkő

Összetevők: AQUA (WATER), CETEARYL ISONONANOATE, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, PARFUM (FRAGRANCE), PROPANEDIOL, GLYCERIN, XYLITOL, PENTAERYTHRITYL TETRAETHYLHEXANOATE, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, CETEARYL ALCOHOL, SODIUM POLYACRYLATE STARCH, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM BENZOATE, TOCOPHERYL ACETATE, XANTHAN GUM, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, SODIUM GLUCONATE, CITRIC ACID, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, COUMARIN, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CINNAMYL ALCOHOL, EUGENOL
Értékelések (0)

Narciso Rodriguez All Of Me érétkelése és vélemények

0
0
0
0
0
0
0
Értékelj és mondd el a véleményed!
Értékelés:
Hibaüzenet
Hibaüzenet...
Hibaüzenet...
Hibaüzenet...
Értékelés beküldése
Szállítás

Szállítás

A rendeléseket 2-5 munkanapon belül tudja cégünk teljesíteni. A parfümök kézbesítése a hét minden munkanapján folyamatosan történik. Egyes termékek – elsősorban kozmetikumok - beszerzési ideje hosszabb időbe is telhet, ebben az esetben mindenképpen értesítjük vásárlóinkat.

Házhozszállítás:
A házhozszállítást mindig az aktuális szerződött partnerünk végzi. A gyorsabb és biztonságosabb kézbesítés érdekében a futárszolgálat jogosult alvállalkozójával küldeni a csomagot. A szállítás munkanapokon 8-17 óra között történik, így olyan címet érdemes megadni, ahol ebben az időintervallumban tartózkodik.

Csomagautomatába történő szállítás:
A felugró ablakban az "Automata keresés" vagy az "Automatára szűrés" segítségével láthatja a választható automatákat, és a "Kiválasztom" gombra kattintással véglegesítheti melyikbe kéri a csomagot. Foxpost automatánál utánvétes fizetés esetén csak bankkártyával lehet fizetni! A kiszállítást követően 4-7 napig lehet átvenni a csomagot, de a pontos feltételekről a kiszállító partner értesíti Önt.

Csomagpontra történő szállítás:
A fenti szállítási mód választása esetén a megjelenő térképen ki tudja választani, hogy melyik automatába szeretné kérni a csomagot. Ha sikeresen kiválasztotta, akkor a Szállítási adatok mezői automatikusan kitöltődnek. A csomag megérkezése után általában 5 nap áll a rendelkezésére az átvételre.

Bővebb információk a szállításról és fizetésről

Neked ajánljuk